W środę (10.11.2021 r.) kadeci Olimpijczyka rozegrali przełożony mecz z drużyną KaEmKa Starogard Gdański.

Pierwszy set padł łupem gości ze Starogardu Gdańskiego. Kluczowe zmiany na pozycjach zastosowane przez trenera Piotra Kwaśniaka w drugim secie odmieniły obraz gry. Pruszczanie wygrali dwa kolejne sety i prowadzili w meczu 2:1.

Czwarty set przyniósł wyrównaną walkę, jednakże w końcówce lepsi okazali się zawodnicy KaEmKi, doprowadzając do tie-break'a. Początek V seta należał do gości, którzy praktycznie cały czas utrzymywali dwupunktową przewagę. Przełamanie nastąpiło przy wyniku 14:13, kiedy to zawodnicy Olimpijczyka zdobyli trzy punkty z rzędu i wygrali całe spotkanie 3:2.

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - KaEmKa Starogard Gdański 3:2 (19:25; 25:15; 25:19; 22:25; 16:14)