Drukuj

W niedzielę (14.11.2021 r.) siatkarze Pruszczańskiego Olimpijczyka udali się na mecz wyjazdowy do lidera rozgrywek w kategorii juniorów - Trefla Gdańsk.

Niestety lider pozostał niepokonany. Pierwszy set dzięki dobrym serwisom od początku ułożył się pod dyktando gospodarzy. W drugim secie  powiało optymizmem. Tym razem to nasi zawodnicy lepiej prezentowali się w polu zagrywki, a przeciwnicy popełniali sporo błędów. Dzięki temu Olimpijczyk prowadził przez większość seta nawet 4 punktami, niestety końcówka należała do Trefla, który po serii punktów wyszedł na prowadzenie i wygrał również drugą partie spotkania. W trzecim secie nasi zawodnicy nie potrafili niestety zatrzymać rozpędzonych Gdańszczan, którzy pewnie wygrali seta do 15 i cały mecz 3:0.

Trefla Gdańsk - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:14; 25:21; 25:15)