Drukuj

W miniony weekend zawodnicy UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański podejmowali kolejnych przeciwników w ramach Ligi Wojewódzkiej Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Niestety zarówno kadeci jak i juniorzy przegrali swoje mecze.

W sobotę (20.11.2021 r.), juniorzy młodsi rozegrali mecz na wyjeździe przeciwko drużynie Trefla II Gdańsk. Grający w osłabieniu z powodu kontuzji, reprezentanci Pruszcza podjęli wyrównaną walkę tylko w pierwszym secie, przegrywając go do 21. Drugi i trzeci set należał do rywali którzy wygrali mecz 3:0

Drużyna juniorów w niedzielę (21.11.2021 r.) na własnym parkiecie, podobnie jak młodsi koledzy podejmowała Trefla II Gdańsk. Pierwszy set przegrany do 23 dawał nadzieję na wyrównaną grę w dalszych partiach i odwrócenie losów rywalizacji, niestety przeciwnicy poprawili swoją grę wygrywając ostatecznie 3:0.

JUNIORZY MŁODSI: Trefla II Gdańsk - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:21; 25:11; 25:17)

JUNIORZY: UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - Trefl II Gdańsk 0:3 (23:25; 17:25; 11:25)