W środę (08.12.2021 r.) zawodnicy UKS "Olimpijczyk" Pruszcz Gdański rozegrali przeniesiony mecz X kolejki Ligi Wojewódzkiej Juniorów PWZPS. Rywalami Pruszaczan był zespół KaEmKa Starogard Gdański.

Spotkanie już od pierwszych chwil było bardzo wyrównane, a zespoły wdały się we wzajemną wymianę ciosów zdobywając punkt za punkt. Pierwszy set należał do przyjezdnych którzy wygrali do 22. W drugim secie to gospodarze byli górą wygrywając do 19 i wyrównując stan pojedynku. Niestety pomimo wyrównanej walki, obfitującej w bardzo długie i stojące na wysokim poziomie akcje, nasi reprezentanci przegrali dwa kolejne sety do 18 i do 21.

Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie, a wynik dwóch ostatnich setów nie oddaje w pełni obrazu wyrównanej gry. Finalnie to Goście wyjechali z Pruszcza z 3 punktami na koncie.

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - KaEmKa Starogard Gdański 1:3 (22:25; 25:19; 18:25; 21:25)