Drukuj

W niedzielę (06.11.2022 r.) zawodnicy UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański podejmowali na własnym parkiecie drużynę KaEmKa Starogard Gdański.

Niestety tym razem atut własnego parkietu nie przyniósł szczęścia gospodarzom. Przez pierwsze dwa sety, zespoły toczyły ze sobą wyrównaną grę w początkowej i środkowej części seta. W końcówkach to goście zachowywali więcej zimnej głowy i zwyciężali kolejno do 19 i 20. Sfrustrowani swoją grą w końcówkach Pruszczanie nie potrafili odbudować obrazu własnej gry w trzecim secie. Niemoc przełożyła się na wynik partii, w której goście zdominowali grę gospodarzy wygrywając seta bardzo wysoko.

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - KaEmKa Stogard Gdański 0:3 (19:25; 20:25; 9:25)