Drukuj

W czwartek (22.12.2022 r.) porażką 0-3 z zespołem Trefla Gdańsk I, siatkarze Olimpijczyka zakończyli rundę zasadniczą i rok 2023.

Niestety rywale, którzy są liderami tabeli, a także faworytami do złota w lidze wojewódzkiej okazali się zbyt silni wygrywając wysoko w pierwszych dwóch setach. W trzecim secie nastąpiło przebudzenie Pruszczan, którzy prowadzili do połowy seta. Doświadczeni rywale zachowali zimne głowy odrabiając straty i doporowadzając dozwycięstwa w meczu.

Był to ostatni mecz juniorów Pruszcza w tegorocznym sezonie 2022/2023. Liczne kontuzje oraz braki kadrowe spowodowały, iż zespół zajął przedostatnie miejsce w lidze, a sezon kończy z bardzo dużym niedosytem.

Od Nowego Roku wracamy do treningów, mając nadzieję iż cieżka praca zaowocuje osiągnięciem lepszych wyników w przyszłym sezonie.

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - Trefl Gdańsk I 0:3 (9:25, 8:25, 17:25)