Mecz odbył się w ramach 3 kolejki Pomorskiej Ligi Piłki Siatkowej pomiędzy zespołem Pruszcza Gdańskiego a Benefitem Volley.

Spotkanie miało miejsce na hali ZSO nr 4 w Pruszczu Gdański przy ulicy Kasprowicza 16.

Pierwszy set mógłby wskazywać, że spotkanie to zakończy się bardzo szybko na korzyść gospodarzy. Doskonała gra w polu serwisowym, bloku i obronie zaowocowała w pewną wygraną pierwszej partii 25:17. Na hali panowała świetna sportowa atmosfera, która utrzymywała się do końca spotkania. W drugim oraz trzecim secie zespół gości zdecydowanie się rozegrał stawiając trudne warunki drużynie z Pruszcza. Benefit dokonywał wielu rotacji w składzie co zaprocentowało w wygraną drugiej i trzeciej partii tego spotkania odpowiednio do 20 i do 21. Gospodarze wyszli na rozpoczęcie czwartej partii bardzo zdeterminowani, wrócili na odpowiedni poziom swojej gry i zwyciężyli czwarty set 25:23. O zwycięstwie znowu musiał zadecydować tiebreak. Obie drużyny szły punkt za punkt aż do końcówki tego spotkania, które zakończyło się asem serwisowym drużyny z Pruszcza Gdańskiego. Zdecydowanie należy pochwalić oba zespoły za ich waleczność na boisku.

Pruszcz  Gdański - Benefit Volley  3 - 2
(25-17 ; 20-25 ; 21-25 ; 25-23 ; 15-13)