Drukuj

Mecz odbył się w ramach 5 kolejki Pomorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Opis spotkania:

Spotkanie odbyło się na hali ZSO nr 4 w Pruszczu Gdański przy ulicy Kasprowicza 16.

Początek pierwszej partii udanie otworzyli goście zaczynając wynikiem 6:0. Trener zespołu Pruszcza Gdańskiego bardzo szybko zareagował wprowadzając na plac gry nowych zawodników.

Pruszczanie sukcesywnie odrabiali straty w przeciągu całego seta. Końcówka seta była bardzo emocjonująca, ostatni punkt padł łupem gospodarzy bezpośrednio z pola zagrywki.

Drugi set był bardzo wyrównany, obydwa zespoły świetnie prezentowały się na boisku. Jednak to zespół Olimpijczyka okazał się lepszy w końcówce i to oni wygrali drugą partię.

Trzecią partię gospodarze otworzyli w pięknym stylu. Stworzyli sobie kilku punktową przewagę która zdecydowanie utrzymali do końca tego seta wygrywając go do 18.