Drukuj

Dzisiaj nasi juniorzy rozegrali dwa mecze w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorów w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Naszym pierwszym rywalem był  UKS SET Kozaryn Gorzów, który podczas całego spotkania dotrzymywał naszego tempa niepozwalająca nam na większy zapas punktów. Ostatecznie wygraliśmy mecz 3:1 (25:15, 22:25, 27:25, 25:20)
Drugi mecz rozegraliśmy o godzinie 18.00 z UKS SMS Joker Piła. Pierwszy set rozpoczął się po naszej myśli uzyskując kilku punktową przewagę co pozwoliło nam wygrać pierwszą odsłonę spotkania z Piłą. Drugi set niestety rozpoczął się kilku punktową przewagą rywala, dzięki czemu wygrali tego seta. Po przegraniu seta, nie byliśmy w stanie powtrzymać rozpędzonego rywala co poskutkowało przegraną 1:3 (25:21, 19:25, 16;25, 16:25).
Jutro zmierzymy się z Treflem Gdańsk o godzinie 11.00 na MOSiR Gdańsk Kołobrzeska 63.