Mecz pomiędzy Olimpijczyk Pruszcz Gdański – MalawiPro rozegrany został w ZSO nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Całe spotkanie odbyło się na bardzo wysokim poziomie, gdzie o zwycięstwie decydowały małe niuanse, jednak nasz zespół staną na wysokości zadania i wygrał spotkanie 3:2.

Pierwszy oraz czwarty set należał do gości.

Podczas tych dwóch setów rywale osiągali przewagę w końcówkach nie popełniając żadnego błędu.

Set drugi był od początku pod naszą kontrolą i do końca odsłony utrzymywaliśmy kilkupunktową przewagę.

Trzecia odsłona spotkania którą wygraliśmy pod koniec seta ustawiając szczelny blok na prawym skrzydle oraz wykonując punktową zagrywkę był kluczem do wygrania.

Piąty set odbył się bez większych niespodzianek i stanowczo postawiliśmy kropkę nad i.