Drukuj

Spotkanie odbyło się na hali ZSO nr 4 w Pruszczu Gdański przy ulicy Kasprowicza 16.

Początek spotkania to ogromna demonstracja siły zespołu z Pruszcza.

Gospodarze wypracowali sobie dość sporą zaliczkę punktową w postaci 4 punktów już na początku seta.

Niestety Goście uśpili zespół Olimpijczyka i w końcówce dogonili nasz zespół do wyniku 23:23 a następnie dzięki ich bardzo dobrej grze ofensywnej udało im się wygrać pierwszą odsłonę tego spotkania 23:25.

W kolejnym secie Olimpijczyk wybiegł na boisko bardzo zmotywowani aby wygrać następnego seta.

Oba zespoły szły łeb w łeb aż do końcówki seta w której świetną zagrywką popisali się Goście inkasując na swoje konto drugiego seta.

Trzecia odsłona była zdecydowanie najciekawsza w całym meczu gdyż obfitowała w ogromną ilość obron naszego libero.

Pomimo wszelkich starań zespołu z Pruszcza Gdańskiego to końcówka seta należała do Intermarine Gdańsk którzy zabrali ze sobą kolejne punkty w lidze.

Pomimo porażki był to bardzo ciekawy mecz w którym wszystkie sety skończyły się na przewagi. Na brak emocji w tym meczu kibice Olimpijczyka narzekać nie mogli.