Drukuj

Spotkanie odbyło się na hali Szkoły podstawowej nr 85 w Gdańsku przy ul. Stolema 59.

Mecze z RefmeDem zawsze są ciekawym widowiskiem zarówno dla kibiców jak i samych zawodników.

Jak się można spodziewać, nie było inaczej i tym razem.

Bardzo dobra zagrywka zespołu z Pruszcz Gdańskiego pozwoliła zbudować bezpieczną przewagę nad zespołem gospodarzy.

Przewaga ta została utrzymana aż do końca partii wygrywając ją do 23. W kolejnym secie zespół gospodarzy zdecydowanie się obudził i pokazał, że potrafią grać solidna siatkówkę.

Jednak to zespół przyjezdnych zachował zimną głowę w końcówce dzięki czemu objęli prowadzenie już 2:0.

Zmotywowany zespół RefmeDu nie zamierzał dać za wygraną i dzięki bardzo dobrym atakom w trzeciej odsłonie wyszli na prowadzenie 11:6.

W końcówce Pruszczanie popełnili kilka błędów w zagrywce co skutkowało przegraną tego seta 25:18.

Czwarty set był dosłownie odbiciem lustrzanym seta poprzedniego.

Tym razem to Pruszczanie zdołali wywalczyć solidna przewagę dzięki skutecznym atakom, natomiast zespół gospodarzy nie potrafił ich zatrzymać.

Na oklaski zasługują oba zespoły gdyż mecz był świetnym widowiskiem.