Drukuj

Dnia  21.10.2017 na hali sportowej przy ulicy Kasprowicza 16 odbyło się pierwsze spotkanie I rundy III Ligi Seniorów Województwa Pomorskiego.

Opis spotkania:

Spotkanie od początku było pełne emocji i wyrównanej walki. Walka punkt za punkt toczyła się od początku pierwszego seta. Wynik był wyrównany aż do stanu 22-22 gdy po serii udanych zagrywek Pruszczanie zdobyli prowadzenie i ostatecznie wygrali pierwszą partię. Po wygranej pierwszego seta nasi zawodnicy czuli się niezwykle komfortowo na boisku. Od samego początku objęła kilku punktowe prowadzenie i taki stan utrzymał się aż do końca seta. Drużyna przyjezdna zmobilizowała się, wygrywając kolejne dwa sety w wyrównanej walce. O zwycięstwie zdecydować miał tiebreak. W piątym secie drużyna z Pruszcza dominowała w każdym elemencie gry, nie dając gościom możliwości objęcia prowadzenia w żadnym momencie tej partii. Seria efektywnych ataków z lewego skrzydła zakończyła piątego seta i tym samym całe spotkanie dając Pruszczanom pierwsze zwycięstwo w sezonie.