Mecz odbył się w ramach 4 kolejki Pomorskiej Ligi Piłki Siatkowej pomiędzy zespołami Intermarine a Pruszczem Gdańskim.

Mecz odbył się na wyjeździe w Sopocie na hali 100-lecia przy ulicy Goyki.

Na początku pierwszego seta gospodarze odskoczyli na parę punktów, które później sukcesywnie odrabiali Pruszczanie. Niestety w końcówce pierwszego seta nastąpiła przykra sytuacja, ponieważ zawodnik Pruszcza, Karol Brzeźiński doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Pierwszego seta wygrali gospodarze 25:22. Gospodarze poszli za ciosem i zwyciężyli następna partię do 20. Podopieczni trenera Kwaśniaka podjeli rękawice w trzeciej odsłonie tego spotkania, wygrywając seta 25:19. Ostatecznie zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy zainkasowali 3 punkty i umocnili się na fotelu lidera.